• Featured Image

  Transit

 • Featured Image

  İthalat

 • Featured Image

  İhracat

 • Featured Image

  İzinle ilgili belgeler

 • Featured Image

  Gümrük danışmanlığı

 • Featured Image

  Serbest bölge

" Önce müşteri memnuniyeti ile profesyonel hizmet "

Traject Info

MEVZUAT
Gümrüklerin üst düzey yönetim kadrolarından emekli ve A karneli gümrük müşavirlerinden oluşan servis departmanımız bilgi ve deneyimleri ile konuları en detaylı biçimde araştırılıp mevzuatlar çerçevesinde kesin ve doğru bilgilendirme yapılır.

KONTROL
Gümrük işlemlerine başlamadan önce beyannameler aynı uzman kadromuzca herhangi bir yanlışlığa sebep vermemek için kontrol edilir.

BİLGİLENDİRME
Müşterilerimiz gümrükleme işlemlerinin her safhasında bilgilendirilir. Müşterilerimiz kendileriyle alakalı her türlü yeni yayınlanan karar, tebliğ, v.s. değişikliklerden ilgili belgelerle bilgilendirilir.


OPERASYON
Telsiz ve GSM bağlantılı personelimiz, firmalarımızın gümrüklerdeki her türlü gümrük işlemlerinin ve buna bağlı olarak bilgi akışının hızlı olarak sonuçlandırır.

DIŞ TİCARET ORGANİZASYONU (Outsourcing)
Yurtdışındaki firmadan malın temini, Türkiye?ye taşınması ve malzemelerin gümrük işlemlerinin istenirse bizim tarafımızdan ithal edilerek müşteriye teslimi.İthalat işlemleri, şirketinizin diğer ortak dış ticaret şirketi üzerinden yapılabilmekte ve tarafınıza fatura edilebilmektedir.

MUHASEBE
Firmanızın gümrük işlemlerinin bitirilmesine müteakip 2 gün içersinde dosyanıza ait fatura ve dekontların kesilerek firma kuryelerimizce tarafınıza ulaştırılması.

ARŞİV HİZMETİ
Geriye dönük gümrükleme dosyaları ile ilgili her türlü belgenin bilgisayar ortamında saklanması ve ayrıca firmanızın gümrük dosyalarına ait evrakların dosya arşivinin tutulması.